Sikring af mit salg

Coface i Danmark

Coface i Danmark har hovedkontor i Vejle

 

 

Coface, filial i Danmark
CVR 26811279
@: info-denmark@coface.com

 

Coface Norden Services A/S
CVR 25796527
@: info-denmark@coface.com

  

Vi har domicil i Vejle Syd tæt på motorvej E45.

 

Hovedkontor

Coface

Jens Ravns Vej 11 C
7100 Vejle
Tlf. 76 41 92 60
Fax 76 41 92 61

 

Åbningstider:

Mandag - torsdag kl. 8.00-16.00

Fredag kl. 8.00-15.00

 

Vi holder lukket på helligdage, fredag efter Kr. Himmelfartsdag, 5. juni, 24. december og 31. december.

 

Direkte kontakter:

@ EIC: infoline-denmark@coface.com

@ Claims/Debt Collection: claim-denmark@coface.com 

@ Underwriting: underwriting-denmark@coface.com

@ Kundeservice: kundeservice-denmark@coface.com

 

Endvidere kan vi kontaktes på nedenstående direkte numre og e-mail-adresser. 

Medarbejdere i Danmark

CEO/COUNTRY MANAGER

Steffen Fink

Tlf. +45 76419293

steffen.fink@coface.com

 

SALG

Mette Jakobsen

Tlf. +45 28880804

mette.jakobsen@coface.com

 

Kasper Voss

Tlf. +45 51369594

kasper.voss@coface.com

 

Lars Lundby Eskildsen

Tlf. +45 40406640

larslundby.eskildsen@coface.com

 

KUNDESERVICE

Michael M. Christensen

Tlf. +45 76419282

michael.christensen@coface.com

 

Betina Madsen

Tlf. +45 76419281

betina.boeghmadsen@coface.com

 

Birgit Thing Utoft

Tlf. +45 76419284             

birgit.utoft@coface.com

 

Maibrit Vestergaard

Tlf. +45 76419285

maibrit.vestergaard@coface.com

 

Marianne Hosbjerg

Tlf. +45 76419287

marianne.hosbjerg@coface.com

 

Katrine Gregersen

Tlf. +45 76419288

katrine.gregersen@coface.com

 

Emily Koch

Tlf. +45 76419268

emily.koch@coface.com

 

Camilla Menne

Tlf. +45 76419267

camilla.menne@coface.com

 

UNDERWRITING

Kenneth Kristensen

Tlf. +45 76419280

kenneth.kristensen@coface.com

 

Søren Nielsen

Tlf. +45 76419283

soeren.nielsen@coface.com

 

SKADE / INKASSO

Daniel Andersen

Tlf. +45 76419277

daniel.andersen@coface.com

 

Karina Jørgensen

Tlf. +45 76419274

karina.joergensen@coface.com

 

EIC / ANALYSE

Michael Mougaard

Tlf. +45 76419270

michael.mougaard@coface.com

 

Michael Jensen

Tlf. +45 76419272

michael.jensen@coface.com

 

ØKONOMI

Morten E. Knudsen

Tlf. +45 76419299

morten.knudsen@coface.com

 

Britta Hosbjerg

Tlf. +45 76419279

britta.hosbjerg@coface.com

 

Troels Rømer Andersen

Tlf. +45 76419278

troels.andersen@coface.com

 

SEKRETARIAT/MARKETING

Camilla Menne

Tlf. +45 76419267

marketing-denmark@coface.com

Top
  • Danish